تعمیر کولر گازی

امروزه تقریبا در تمام خانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها کولر گازی جای خود را پیدا کرده است. بسیاری از افراد دیگر به دنبال وسایل گرمایشی و سرمایشی منفک از هم نیستند و دوست دارند که پکیج سرمایش و گرمایشی منحصر به فردی در منزل و یا محل کارشان داشته باشند. اکنون با نصب و تعمیر کولر گازی تقریبا تمامی نیازهای افراد نسبت به گرما و سرما به طور کامل پشتیبانی می‌شود و از همه مهمتر که سرمایش و گرمایش محل موردنظر را انجام می‌دهد.

حال ممکن است این سیستم به مانند تمامی وسایل برقی و گازی، گاهی دچار اختلال شود. در این صورت شما نیاز به تعمیر و سرویس کولر گازی دارید، حال چه بهتر که این کار را به متخصصین تعمیر کولر گازی تهران 24 بسپارید. چرا که روزانه بسیاری از مشتریان هستند که برای اطمینان خاطر از اینکه آیا مشکل به وجود آمده برای کولر گازی آنها قابل تعمیر است یا خیر، با مرکز ما تماس می‌گیرند.

در این راستا تکنسین‌های متخصص تهران 24 با اعزام به محل و بررسی و عیب یابی کولر گازی شما، با صرف وقت و تجربه، تا حد امکان نسبت به تعمیر کولر گازی و تعمیر لوازم خانگی شما اقدام خواهند کرد.

تعمیر کولر گازی

مزایای تعمیر کولر گازی

در ایران چیزی که در حال حاضر شاهد آن هستیم، این است که هنوز فرهنگ استفاده در زمینه‌ی نگهداری از کولرهای گازی، در بین مردم جا نیفتاده است. چیزی که ما در تهران 24 شاهد آن هستیم، این است که تعمیر و سرویس کولر گازی در محل، چندین سال به تعویق افتاده و منجر به خسارت و هزینه‌های ثانویه می‌شود.

خوب است بدانید که شما با صرف هزینه تعمیر کولر گازی به صورت خیلی اندک، سیستم سرمایش و گرمایشی‌تان، سال‌های سال سالم و بدون نقص باقی می‌ماند و به همراه آن، طول عمر بیشتری نیز خواهند داشت.

سرویس و تعمیر کولر گازی را چه زمانی انجام دهیم؟

در همین ابتدا پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از هزینه های ثانویه، کار سرویس کولر گازی خود را به صورت دوره‌ای و در زمان مشخص انجام دهید (حداقل هر شش ماه یکبار) تا سلامت دستگاه خود را برای مدت زمان طولانی داشته باشید و از هزینه‌ها بکاهید.

همه کولرهای گازی نیازمند سرویس‌های دوره‌ای هستند تا بتواند در طول عمر خود بیشتری کارکرد را برای استفاده‌کنندگان داشته باشند. انجام سرویس کولر گازی به صورت دوره ای شما را مطمئن خواهد کرد که دستگاه‌تان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار کند.

همچنین سرویس و تعمیر کولر گازی به افزایش بهره‌وری دستگاه کولر گازی شما کمک خواهد کرد تا هزینه‌های قبض برق را نیز کاهش باید.

تعمیرکار کولر گازی فوری

به این دلیل که فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر نتواند هوای داخل خانه را به خوبی به گردش در آورد. نتیجه این می‌شود که کولر گازی باید برای مدت زیادی در طول روز کار کند و شاید شما را مجبور کند که تنظیمات دمایی را عوض کنید، زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپروسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل می‌کند و نتیجه افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود.

حال برای شستشو و سرویس کولر گازی در تهران، با پیدا کردن ایردات قبل از اینکه عیب‌های داستگاه، بزرگ‌تر و گران‌تر شوند، پول زیادی را برای‌تان در بر خواهد داشت.

خوب است که بدانید نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث می‌شود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینه‌های برق افزایش یابد، بلکه ممکن است موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس آن شود. هزینه‌ی بررسی و تمیز کردن کویل کنداسور به مراتب کم‌تر از هزینه تعویض کمپرسور است.

همچنین سرویس دوره‌ای می‌تواند موارد دیگری مانند نشتی آب در سیستم که می‌تواند باعث صدمه دیدن دستگاه کولر گازی یا ساختمان شود را شناسایی و رفع نماید.

توصیه می‌شود که عمر دستگاه کولر گازی خود را با مراقبت‌ و سرویس‌های دوره‌ای افزایش دهید. زیرا کولرهای گازی وقتی درست کار می‌کنند که به صورت مرتب سرویس و تمیز شود. اگر یک قطعه درست کار نکند، می‌تواند به کل دستگاه استرس وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد آسیب ببیند و خراب ‌شود.

در نتیجه نگهداری همه قطعات در حالت عملکرد خوب، به معنای استرس و فشار کم‌تر روی همه دستگاه خواهد بود تا در طول مدت زمان استفاده، کولر گازی شما بیشترین عملکرد را نسبت به دستگاهی که مرتب سرویس نمی‌شود، داشته باشد.

تعمیر کولر گازی در تهران

خدمات قابل ارائه در تعمیر کولر گازی در تهران 24

در راستای خدمات دهی به مشتریان، هر مجموعه‌ای با توجه با پکیج‌هایی که در زمینه تعمیر و سرویس دهی کولرگازی دارد شامل مواردی از قبیل:

 • تعمیر برد کولر گازی
 • تعمیر کمپرسور کولر گازی
 • تعویض کمپروسور کولر گازی
 • تعمیر و یا تعویض موتور فن کولرگازی
 • استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص در سرویس و تعمیر کولر گازی

یادتان باشد که ما سعی داریم کیفیت کار با بالاترین حد ممکن در تهران 24 صورت گیرد، چرا که هدف ما در راستای ارائه خدمات، جلب رضایت و اطمینان خاطر مشتریان و همراهان عزیز است.

برندهای تحت پوشش تعمیر کولر گازی تهران 24

مجموعه تهران 24 بر این باور است که برندهای مختلف کولر گازی ایرانی یا خارجی موجود در بازار، صرف نظر از هر کیفیتی که دارد، روزی نیاز به تعمیر، سرویس و یا تعویض قطعات دارد. همان طور که می‌دانید پنل خارجی کولر گازی در محیط بیرون و در مجاورت مستقیم باد و باران و افتاب نصب می‌گردد و به طور طبیعی در معرض بسیاری از موارد آب‌وهوایی قرار دارد که ممکن است معیوب و یا خراب گردد.

ما به منظور اینکه کلیه مصرف کنندگان از این سیستم تهویه مطبوع، بیشترین استفاده را کسب نمایند و در صورت خرابی به آسانی به تعمیرات کولر گازی دسترسی داشته باشند، مجموعه ای را به عمل آوردیم تا افرادی که دارای تخصص و مهارت کافی در سرویس و تعمیر کولر گازی کلیه برندهای موجود در بازار هستند کنار هم باشند تا به متقاضیان سرویس خوب ارائه دهند.

حال برای متخصصان ما فرقی ندارد کولرتان چه برندی دارد و از کجا خریداری شده است، تعمیرات هر برندی از کولر گازی را که خریداری کرده باشید در تخصص ماست.

تعمیرکار کولر گازی

مهارت های تعمیرکاران تهران 24

تعمیرکاران ما دوره های تعمیر و سرویس کولر گازی تمامی برندها و انواع کولر گازی را دیده‌اند و توانایی عیب یابی از تمامی برندها را دارند. برای اطلاع از برندها گزینه‌های زیر را دنبال کنید.

 • تعمیر کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر کولرگازی ال جی
 • تعمیرات کولرگازی اجنرال
 • تعمیر کولر گازی ایستاده
 • تعمیر کولر گازی carrier
 • تعمیر کولر گازی lg
 • تعمیر کولر گازی tcl
 • تعمیر کولر گازی دو تیکه
 • تعمیرات کولر گازی دو تیکهتعمیرات کولر گازی جنرال 30000
 • سرویس کولرگازی مدیا
 • سرویس کولرگازی توشیبا

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران

قبل از هر چیز بهتر است یادآور شویم که هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی، تابع نرخ اتحادیه سرویس کولر گازی در ایران است و بر اساس نرخ مصوب این سازمان، تنظیم می‌شود. حال با درخواست این خدمت از تهران 24، پرداخت قیمت سرویس کولر گازی در محل و پس از انجام سرویس انجام می‌گردد.

همچنین اگر در صورت نیاز به تعویض قطعات فرسوده، متخصصان ما این موضوع را با شما حتما اطلاع می‌دهند تا در صورت رضایت و تنها بنابر خواسته شما اقدام به تعویض قطعات آسیب دیده و معیوب کنند. با این حال هزینه سرویس و تعمیر کولرگازی شامل دستمزد تعویض قطعات نیز می‌شود و با توجه به ایرادات احتمالی مشکلات سیستم برطرف می‌گردد.

به خاطر داشته باشید که هزینه تعمیرات و سرویس کولر گازی بسته به نوع خرابی دستگاه شما متغیر است. این کار باید توسط متخصصین ما، کارشناسی و پلن‌های مختلف آن بررسی گردد تا هزینه دقیق به دست بیاید.
اما در این راستا همواره باید بدانید تعمیرات پلن های مختلفی دارد! زمانی به اهمیت این موضوع افراد پی می‌برند که کولر گازی آن‌ها احتیاج به تعمیر دارد.

حتی ممکن است در حین تعمیر و سرویس، تعمیرکار و سرویس کار کولر پی ببرد که قطعه‌ای که حتی فکر نمی‌کردید، دچار خرابی شده است! در این میان چنانچه به این موضوع پی نبرید، می‌تواند ضررهای جبران ناپذیری را به کولر گازی شما بزند.

هزینه های تعمیر و خرابی کولر گازی

در چنین شرایطی نیاز است که برای تعمیر کولرگازی خود با مجموعه‌ای از تعمیر و سرویس کولر گازی تماس بگیرید، چه بهتر که شما نمایندگی تهران 24 را انتخاب نمایید تا از خیال سرویس دهی اطمینان و آرامش داشته باشید. زیرا در این میان اگر شما با یک تعمیرکار حرفه‌ای در ارتباط نباشید، ممکن است هیچگاه مشکل خربی کولرتان حل نشود و هزینه‌های زیادی را بر دوش شما بگذارد.

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران با توجه به خرابی سیستم شما متغیر است و متخصص ما با توجه به مشکلاتی که وسیله شما دارد، هزینه آن را محاسبه می‌کند. شما برای اطلاع بیشتر از قیمت‌ها می‌توانید با مجموعه تهران 24 تماس بگیرید و از کارشناسان ما قیمت‌های به روزشده در راستای ارائه خدمات را دریافت نمایید.

تعمیرکار سیار کولر گازی

دلایل استفاده از خدمات تعمیر کولر تهران 24

 1. متخصصین حرفه‌ای
 2. هزینه های منطقی و منصفانه
 3. استفاده از وسایل اورجینال در جایگزینی قطعات
 4. تنظیم کردن ساعت کاری خود با مشتریان
 5. وقت شناس بودن تعمیرکاران
 6. خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران
 7. کسب رضایت و اعتماد مشتری
 8. گارانتی خدمات ارائه شده
 9. دارای مجوز از اتحادیه تعمیرکاران

هدف تهران 24، جلب رضایت خاطر مشتریان

خوب است بدانید که تهران 24 در طول سال‌های متمادی فعالیتش توانسته است که رضایت مشتریان خود را در زمینه ارائه خدمات جلب نماید. این مجموعه با داشتن کارشناسان فنی که همگی از گواهینامه معتبر برخوردارند، جهت ارائه خدمات سرویس، عیب یابی لوازم خانگی و اداری آماده خدمت رسانی هستند. رضایت خاطر مشتریان همیشه در رأس خواسته‌های این مرکز بوده است و متخصصین حرفه‌ای تهران 24 تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا رضایتمندی مشتریان را به حداکثر میزان ممکن برسانند.

ما در مجموعه تعمیرات و سرویس لوازم خانگی تهران 24 از تعمیرکاران کاملا متخصص و با تجربه برخوردار هستیم، این افراد سال‌هاست که در زمینه‌ تخصصی خود کار می‌کنند و دارای تجربه درخشان هستند و همیشه علم خود را در زمینه عیب یابی، سرویس و تعمیر کولر گازی و سایر لوازم خانگی به روز می‌کنند تا با هزینه‌های جادویی و یا کیفیت عالی، تعمیرات وسایل همراهان عزیز را انجام دهند.

همراهان و مشتریان ما در صورت نیاز می‌توانند به صورت تلفنی هر مشکل عمده‌ای که در کولر گازی خود، بعد از تعمیر را مشاهده کردند را به کارشناس مربوطه که کولر شما را سرویس کرده است، در میان بگذارند.

علت استفاده از تعمیرکاران تهران 24 در جهت تعمیر کولر گازی

علت این کار به این دلیل است که مشکلتان سریع‌تر حل گردد، چرا که نیروهای تعمیرکار ما می‌دانند که کلیت مشکل کولر گازیتان چیست و در نتیجه می‌دانند که قرار است چه کاری را بر روی کولر گازی شما به انجام برسانند. اکنون زمان آن است که با مجموعه ما که خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در شهر تهران را برای شما انجام می‌دهد، تماس بگیرید تا مشکلتان به کلی برطرف شود.

تهران 24 با استفاده از خدمات بی‌نظیر در حوزه‌های مختلف تعمیرات کولر و لوازم خانگی بهترین‌ها را قرار است نصیبتان کند. برای برخورداری از خدمات مجموعه ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید.

تهران 24 با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات تعمیر و نگهداری کلیه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی قصد دارد جهت کسب رضایت و اعتماد مردم خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات کلیه سیستم های سرمایشی و گرمایشی را با داشتن نیروهای حرفه‌ای در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه نماید.

شما می‌توانید از دیگر خدمات ما در راستای تعمیر یخچال، تعمیر ظرفشویی، تعمیر ماکروفر، تعمیر پکیج و تعمیر لباسشویی در خانه خود از ما کمک بگیرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn

مزایای ما

مجموعه تهران 24 با داشتن گروه بزرگی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران بزرگترین شرکت ارائه دهنده تعمیرات لوازم خانگی در تهران را ارائه میدهد.
همه تعمیرکاران ما سالها تجربه داشته و آموزش های تخصصی در زمینه کاری خود داشته اند. و همینطور دارای اخلاق حرفه ای و اشتیاق به خدمات بهتر به همشهریان عزیز تهرانی دارند.

تعمیرکار لوازم خانگی در تهران

تضمین مهارت تعمیرکاران

تعمیرکاران ما همگی آموزش تخصصی در زمینه تعمیرات تخصصی دیده اند و همینطور دارای سالها تجربه می باشند.

تعمیرکار لوازم خانگی

تضمین قطعات اوریجینال

تمامی قطعات تعویضی، اریجینال بوده و تحت هیچ شرایطی از قطعات نامرغوب و تقلبی استفاده نمیکنیم.

تعمیرکار سیار لوازم خانگی

تضمین قیمت منصفانه

دستمزد تعمیرکاران ما منصفانه بوده و هیچ سودی بابت قطعات تعویضی دریافت نمیشود.

تعمیرکار لوازم خانگی شمال تهران

ساعت کاری متغیر

جهت رفاه حال کارمندان و شهروندانی که در ساعات اداری در منزل نیستند، تعمیرکاران ما تا آخر شب آماده به کار هستند.

تعمیرکار لوازم خانگی غرب تهران

سروقت میرسیم

با اولین تماس، یک ساعته به آدرس شما در سراسر تهران میرسیم. و یا دقیقاً سرساعت تعیین شده توسط شما میرسیم.

تعمیرکار لوازم خانگی شرق تهران

پوشش سراسر تهران

تعمیرکاران ما سراسر مناطق تهران حضور دارند و یک ساعته به تمام محله های تهران حضور می یابند.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *